Warsaw Guide Małgorzata Brzózka

Spacery po warszawie z przewodnikiem - Warsaw Guide Małgorzata Brzózka

DANE FIRMY:


  • Telefon: 512 527 752
  • Domena: http://warsawguide.waw.pl/
  • Nazwa: Warsaw Guide Małgorzata Brzózka
  • Adres: Kazimierza Zarankiewicza 4
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-152Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Spacery po warszawie z przewodnikiem - Warsaw Guide Małgorzata Brzózka


O Warszawie powstało wiele pięknych piosenek, uwieczniło ją też w swoich dziełach wielu sławnych pisarzy. Chcesz przekonać się, czy stolica naszego kraju jest tak piękna, jak ją opisują nasi literaci? Udaj się na wycieczkę po Warszawie. Jeśli nie interesuje Cię tradycyjne zwiedzanie miasta, to może zainteresują Cię spacery po Warszawie z przewodnikiem? Na taki spacer zaprasza Małgorzata Brzózka, doświadczona przewodniczka po stolicy, która zna jej nawet najskrytsze zakamarki i zaprasza wszystkich chętnych na spacer śladami Wokulskiego czy Chopina, ale nie tylko, wiele zależy od Twoich preferencji i zainteresowań.

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, to Małgorzata Brzózka zaprasza Cię na swoją stronę internetową warsawguide.waw.pl, gdzie zamieściła galerię zdjęć, pt. Warszawa bardziej i mniej znana, swojego autorstwa. Może to pomoże wybrać Ci trasę spaceru?

Data dodania: 02-02-2018

Dodaj Opinie

Użytkownik Maja Gajewska dodał komentarz Ocena 3
już tyle razy wybierałem się na wycieczkę do Warszawy i za każdym razem powstrzymywał mnie brak wiedzy na temat zabytków i miejsc godnych uwagi. Teraz gdy za znajomi łam się z ofertami przewodników wiem o wiele więcej.
Opublikowano: 2018-08-13 08:12:10