SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Router do modemu lte

DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 2019 319
  • Domena: https://fritzbox.com.pl/
  • Nazwa: SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL
  • Adres: Janosika 11
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-195Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Router do modemu lte


Internet LTE dzisiaj kojarzy się przede wszystkim z siecią mobilną. Choć jest to prawda, to nie oznacza, że ta technologia nie może być stosowana w przypadku sieci stacjonarnej. Wystarczy bowiem dysponować tylko odpowiednim urządzeniem, np. modemem USB, do którego należy włożyć kartę SIM i podpiąć pod komputer lub inny router.

Jeśli jesteś ciekaw, jak to działa, na stronie fritzbox.com.pl masz możliwość zapoznania się z takimi rozwiązaniami. Specjaliści z tego sklepu internetowego zebrali najistotniejsze informacje, a także przedstawili je w przystępny dla czytelnika sposób. Dowiesz się tam m.in. tego, jak dużym skokiem technologicznym było stworzenie sieci mobilnej LTE.

To jednak nie wszystko, gdyż możesz tu też zakupić najpotrzebniejsze urządzenia, które pozwolą Ci się cieszyć Internetem w domu lub w firmie. Jeśli chcesz kupić router do modemu LTE, też go tu znajdziesz. Ciesz się zawrotną prędkością sięgającą nawet 300 Mbit/s! Taka prędkość pobierania pozwoli Ci spokojnie oglądać, jak i prowadzić streamy, komfortowo oglądać telewizję online w najwyższej jakości, a także grać po sieci.

Data dodania: 02-07-2019

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!