Apartamenty Bellamonte

Luksusowe apartamenty zakopane wynajem

DANE FIRMY:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Luksusowe apartamenty zakopane wynajem


Pobyt w Zakopanem kojarzy się z relaksem i przyjemnością i właśnie taki powinien być. W końcu przyjazd do stolicy Tatr odbywa się najczęściej w trakcie urlopu, np. w ferie zimowe czy wakacje. Aby spędzić go w komfortowych warunkach i po powrocie ze spaceru czy wędrówki cieszyć się wygodą, warto zarezerwować apartament w Aparthotel Bellamonte. Każdy, komu zależy na połączeniu wysokiej jakości z korzystną ceną, będzie zadowolony z tego wyboru.

Luksusowe apartamenty na wynajem w Zakopanem są położone w samym centrum miasta – dzieli je tylko 350 metrów od Krupówek, głównego deptaka, w którym bije serce stolicy polskich Tatr. Mimo lokalizacji w centrum goście mogą cieszyć się spokojem panującym w pobliżu stacji kolejki na Gubałówkę, gdzie hotel jest zlokalizowany. Do dyspozycji oferuje 31 apartamentów zapewniających wyjątkowo komfortowe warunki pobytu.

Data dodania: 15-04-2019

Dodaj Opinie

Użytkownik igisecupi dodał komentarz Ocena 3
To dobre miejsce na czas pobytu w Zakopanym - komfortowe apartamenty, które urządzone są w dobrym guście. Całość leży w dobrej lokalizacji, więc gdy wybieracie się w polskie Tatry, to ja proponuję Apartamenty Bellamonte.
Opublikowano: 2019-05-17 12:41:40